אודות

“מכל הלב” הוקמה עקב הצורך לתת מענה מורכב עבור כלל האזרחים הוותיקים בישראל.

מועצת האזרחים הוותיקים חיפשה גוף, אשר ייתן תשובה מקצועית לכל נושא הבריאות עבור האזרחים הוותיקים.

בעלת הניסיון המוכח הרב ביותר בארץ אותרה ונבחרה לתפקיד.

הגב’ שירה אלקיים כץ נבחרה לכהן כיו”ר ועדת הבריאות של מועצת האזרחים הוותיקים בישראל.

ההחלטה התקבלה עקב ניסיון עתיר פעילויות מגוונות של כשלושים שנים.  היותה אשת מערכת המעורבת בתחום הבריאות ומעניקה ליווי מקצועי ואיכותי תוך מציאת פתרונות רפואיים, ייעוץ מקצועי ועמידה על זכויותיו של האזרח הוותיק. אכן, הניסיון והידע אשר נצברו לאורך אותן השנים הפכו את ניסיונה הרב למומחית בקבלת החלטות מורכבות.

לכן, הוחלט על הקמת מערכת אוטומטית המאפשרת רכישה מאובטחת בקלות מרבית. המערכת, ממלאת אחר הצורך בהזמנה מיידית, וללא כל שהות במצבי דחק. בנוסף, מציעה המערכת תמיכה אישית בצ’אט אנושי.
לפי הצורך, נלקחות הזמנות עבור מוצרים ייחודיים אשר כולם נבחרו בקפידה רבה, לשימושם של כל חברי מועצת האזרחים הוותיקים לשלוחותיה, וכן לתתי הארגונים שלהם.

מועדון הלקוחות “מכל הלב” הוקם מתוך הצורך לכלול פתרונות רפואיים מחד כמו כסאות גלגלים, מקלות הליכה, אביזרי בטיחות, ועזרים נוספים. ומאידך מכירה ושיווק של מחשבים וציוד היקפי, ציוד אלקטרוניקה, הדרכות בתחום המחשבים, חומרת מחשב ותוכנות מחשב. עזרים דיגיטליים, המאפשרים הנגשה וחדשנות של פתרון און ליין של טלמדיסין(Telemedicine on demand) . כל אלו מאפשרים את הנגשת המוצרים והשירותים עד לביתו של כל אזרח וותיק באשר הוא.

“מכל הלב” מעניקה שירותי ייעוץ לזכויותיהם של האזרחים הוותיקים. וכמו כן ייעוץ כולל עבור הגיל השלישי, הרצאות, סרטונים, מאמרים מקצועיים רבים המתעדכנים תדיר. בעקבות השינויים והמלצות משרד הבריאות והמשרדים הממשלתיים הרלוונטיים בתחום הרפואי ובתחומים הנוגעים לחדשנות טכנולוגית ניתן ייעוץ לקבלת זכויות והנגשת השירותים בכללם.

  • “מכל הלב” מתחייבת לחדשנות ומקוריות בהנגשת המוצרים הכי חדשים.
  • “מכל הלב” מתחייבת ליצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.
  • “מכל הלב” מביאה נוכחות מקצועית ואיכותית לכל אזרח וותיק.
  • “מכל הלב” מבטיחה עוצמה, ידע ויכולות ייעוץ ללא פשרות.
  • “מכל הלב” חרטה על דיגלה את רמת השירות הגבוהה ביותר.
  • “מכל הלב” מביאה תרבות סולידרית וערבות הדדית.
  • “מכל הלב” שותפה למשימה לשיפור איכות חייהם של האזרחים הוותיקים.
  • “מכל הלב” פועלת בשקיפות מלאה ומאמינה כי כולנו ראויים לכבוד הדדי.

וְהָיָה כְּעֵץ, שָׁתוּל עַל-פַּלְגֵי-מָיִם: אֲשֶׁר פִּרְיוֹ, יִתֵּן בְּעִתּוֹ–וְעָלֵהוּ לֹא-יִבּוֹל; וְכֹל אֲשֶׁר-יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ.
(תהילים א, פסוק ג)

דילוג לתוכן